Joanna Sakowska
Psycholog (absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego). Główny obszar działań zawodowych w ostatnich latach – wczesna profilaktyka, psychoedukacja.
W zakresie Szkoly dla Rodziców i Wychowawców:
– opracowanie scenariuszy do prowadzenia zajęć przez realizatorów programu (w zakresie trzech części)
– stworzenie  projektu  upowszechniania  programu (szkolenia realizatorow i trenerów; tworzenie standardów projektu; współpraca z zagranicą, promocja)
– trener programów psychoedukacyjnych; superwizor  zajęć edukacyjnych
– stała weryfikacja i zbieranie nowych doświadczeń praktycznych  – babcia pięciorga wnucząt  w wieku od  3,5 do 16 lat

Kasia Komoszewska

Prezes Stowarzyszenia Szkoła dla Rodziców i Wychowawców,realizator programu, trener umiejętności wychowawczych, coach.

Autorka programu Akademia Mocy – cyklu warsztatów wspierających rozwój emocjonalny dzieci.

Instruktor teatralny.

Z wykształcenia specjalista od zarządzania i marketingu z wieloletnim doświadczeniem pracy w międzynarodowej firmie doradczej.

Mama trójki dzieci.

Ewa Węgrzyn – Jonek

Wiceprezes Stowarzyszenia Szkoła dla Rodziców i Wychowawców. Realizator i trener programu Szkoła dla Rodziców i Wychowawców

Wicedyrektor szkoły podstawowej i gimnazjum,  wieloletni konsultant w Dolnośląskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli,

Współautorka poradników Budowanie programu wychowawczego szkoły, Budowanie programu szkolnej profilaktyki. Autorka szkoleń poświęconych konstruowaniu systemu wychowawczego i zarządzaniu wychowaniem w szkole.

Nauczyciel filozofii i etyki. Z wykształcenia i pasji filozof.

Spełniona mama i babcia.

Bogumiła Jurek

Wiceprezes Stowarzyszenia Szkoła dla Rodziców i Wychowawców, pedagog, pedagogika resocjalizacyjna i socjalna.

Ukończyła m.in.:
– studia magisterskie w Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, Wydział Nauk o Wychowaniu, kierunek: pedagogika, specjalność: pedagogika resocjalizacyjna i socjalna;
– studia podyplomowe w Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej – Poradnictwo psychologiczne i interwencja kryzysowa;
– szkolenie dla trenerów – realizatorów Programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”, Ośrodek Rozwoju Edukacji;
– seminarium – warsztat pracy psychologicznej „Strategie i procedury psychoterapeutyczne w pracy z członkami rodzin dysfunkcyjnych”, Fundacja Rozwoju Profilaktyki, Edukacji i Terapii ETOH.

Pracuje w Specjalistycznej Poradni Rodzinnej Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy.